Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności

Piłka ręczna plażowa rozgrzała Plac Wolności do czerwoności. Piękne kobiety rywalizowały dziś w Grand Prix Wielkopolski. Wcześniej zawodniczki BHT Pyrki Poznań przeprowadziły pokazowe treningi dla dzieci z poznańskich szkół. Dzień z beach handballem zakończył mecz pomiędzy triumfartorkami turnieju, a reprezentacją Urzędu Miasta Poznania. 

 

Więcej...

Piorunujące zakończenie AMPów

Osiem najlepszych par męskich i żeńskich rywalizowało dziś w ramach Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 o najwyższe lokaty Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski. Po cztery wielkopolskie zespoły z obu kategorii zapewniły sobie awans do turnieju finałowego w Gdyni. 

Więcej...

Poznaliśmy finalistów AMPów

Trzydzieści  dziewięć  zespołów  z  czterech  województw  rywalizowało  dziś  w  Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. Osiem par żeńskich i męskich zapewniło sobie awans do turnieju finałowego, który w czerwcu odbędzie się w Gdyni. Jutro od godziny 10:00 na Placu Wolności zespoły te zagrają o najwyższe lokaty w poznańskich rozgrywkach. 

Więcej...

Beach handball na Placu Wolności

CAMP dla dzieci, Grand Prix Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej kobiet, a na deser mecz pokazowy BHT Pyrki Poznań vs Drużyna VIPów z Urzędu Miasta Poznania. Już w najbliższą środę Plaża Wolności stanie się poznańskim centrum beach handball’u!

Więcej...

Puchar Polski BMX: Podniebne akrobacje

Po Siłowych Mistrzostwach Polski w Street na Placu Wolności przyszedł czas na podniebne akrobacje w wykonaniu uczestników Pucharu Polski BMX. Triki wykonywane na rampach rozgrzały publiczność równie mocno jak dzisiejsza słoneczna pogoda. A nawet bardziej...

Więcej...

Najwięksi siłacze zmierzyli się na Placu Wolności

Blisko 100 zawodników z całego kraju wzięło udział w Siłowych Mistrzostwach Polski w Street Workoucie, które odbyły się w sobotę na poznańskim Placu Wolności. O tytuł najsilniejszych uczestników walczyło 84 mężczyzn i 15 kobiet. Miejscowi kibice gorąco dopingowali między innymi Dobrosławę Kucharczyk oraz Macieja Janowskiego – założyciela grupy Street Workout Poznań. Uwagę licznie zgromadzonych fanów przykuwali również Mateusz Heinze – mistrz pompek, niepokonany dotąd w tej konkurencji. 

Więcej...

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2017

Aż 9 dni sportowych emocji czeka na kibiców podczas Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Oprócz siatkówki plażowej w programie pojawiły się: Street Workout, BMX, piłka ręczna plażowa oraz strefa dla rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogrem imprezy, aby nie przegapić najważniejszych wydarzeń.

Więcej...

Damian Lisiecki zaprasza na Lotto Plażę Wolności

Dlaczego Plac Wolności? Skąd Street Workout, BMX i piłka ręczna plażowa? Jacy zawodnicy zapowiedzieli swój udział w Turnieju Eliminacyjnym mężczyzn w siatkówce plażowej oraz wiele innych ciekawych informacji o imprezie znajdziecie w rozmowie, którą Jakub Matyka z portalu napiachu.pl przeprowadził z Damianem Lisieckim - głównym organizatorem Lotto Plaży Wolności Poznań 2017.

Więcej...