Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Policja wygrywa turniej VIP

Turniej partnerów i przyjaciół projektu LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń tej imprezy. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów, podobnie jak przed rokiem pierwszej miejsce zajęła drużyna Policji.

Więcej...

Podsumowanie LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Ku uciesze kibiców tegoroczna edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 była wyjątkowo długa i wyrównana. W Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej nie brakowało niespodzianek. Po trzech dniach rywalizacji poznaliśmy najlepsze zespoły tej imprezy.

Więcej...

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski

Za nami kapitalne widowisko sportowe. Od początku meczów eliminacyjnych poziom sportowy stał na najwyższym poziomie, o czym świadczy ilość rozegranych tie-breaków. Z bardzo dobrej strony pokazała się drużyna z Czech, która w turnieju męskim zakończyła rywalizację na 3 miejscu.

Więcej...

Wyniki niedzielnych meczów finałowych

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 wkroczyła w decydującą fazę. Dziś trwają mecze finałowe, które wyłonią najlepsze zespoły Eliminacji Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka do kibicowania.

Więcej...

Harmonogram meczów finałowych

Po piątkowych eliminacjach i sobotnim turnieju głównym wyłoniliśmy po 6 najlepszych zespołów LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. Poniżej znajdziecie harmonogram niedzielnych spotkań. Zapraszamy na trybuny, wstęp jest bezpłatny.

Więcej...

Wyniki sobotniego turnieju głównego

Trwa turniej główny LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. W Mistrzostwach Polski rywalizuje 16 najlepszych par żeńskich i męskich z Polski i Czech. Wstęp na trybuny jest bezpłatny, zapraszamy. Mecze potrwają do okoły godziny 19:00.

Więcej...

Harmonogram sobotnich meczów

Za nami eliminacje do turnieju głównego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Prezentujemy harmonogram meczów LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 na sobotę w kategorii żeńskiej i męskiej.

 

Więcej...

Wyniki piątkowych eliminacji

Nad Jeziorem Rusałka trwają eliminacje do turnieju głównego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Na tej stronie będziemy publikować na bieżąco wyniki na żywo.

 

 

Więcej...