Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Reprezentacji Polski Niepełnosprawnych weźmie udział w LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Najważniejsza część LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 rusza jutro i potrwa aż do niedzieli. Swój udział w turnieju zapowiedziała Reprezentacja Polski niepełnosprawnych w siatkówe plażowej na stojąco. Trenerem kadry jest Piotr Janiak, który również weźmie udział w Mistrzostwach Polski.

Więcej...

Listy startowe Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

W najbliższy piątek nad Jeziorem Rusałka ruszają Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. Prezentujemy listy startowe uczestników, których będziemy podziwiać przez najbliższy weekend.

 

Więcej...

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej już w najbliższy weekend

Od piątku do niedzieli nad Jeziorem Rusałka wielkopolscy kibice będą podziwiać najlepszych polskich zawodników, a także sportowców zza granicy. Swój udział w LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 zapowiedziała również reprezentacji Polski niepełnosprawnych w siatkówce plażowej na stojąco.

Więcej...

Informacja o licencjach i badaniach lekarskich dla uczestników Mistrzostw Polski

Każdy uczestnik Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej musi posiadać ważną licencję oraz badania lekarskie. W poniższym artykule publikujemy przydatne informacje w tej kwestii.

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów turniejów otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2021

Za nami pierwszy weekend siatkarskich zmagań nad Jeziorem Rusałka. Turnieje młodzieżowe, mikstów, żeńskie i męskie to zapowiedź emocji jakie czekają nas w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Poznaniu w przyszłym tygodniu.

Więcej...

Losowanie i harmonogram turniejów otwartych - aktualizacja

Już w najbliższy weekend turnieje otwarte rozpoczną tegoroczną edycję LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. Za nami losowanie kategorii mikstów, żeńskiej i męskiej. Zobaczcie plan na sobotę i niedzielę.

 

Więcej...

Listy startowe turniejów otwartych

Już w najbliższą sobotę i niedzielę rozpocznie się tegoroczna edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. W pierwszy weekend naszej imprezy do rywalizacji przystąpią pary młodzieżowe i mieszane oraz żeńskie i męskie. Poznajcie listy startowe naszych turniejów.

Więcej...

Przystań Med partnerem medycznym imprezy

Z dumą informujemy, iż partnerem medycznym LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 została firma Przystań Med. W dniach 3-4 lipca podczas Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej uczestnicy i kibice będą mieli możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych na specjalnie przygotowanym do tego stoisku. Zapraszamy serdecznie!

Więcej...