Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2021 dofinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego dołączył do partnerów Lotto Plaży Wolności Poznań 2021. Po raz kolejny nasza impreza dofinansowana została przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dziękujemy za zaufanie!

 

Więcej...

LOTTO partnerem tytularnym Plaży Wolności

 

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO został partnerem tytularnym LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021. To już kolejny rok, kiedy wspólnie promujemy najpiękniejszą dyscyplinę sportu, jaką jest siatkówka plażowa. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Więcej...

Zapisy na turnieje OPEN otwarte

Każdego roku organizatorzy LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 przygotowują rozbudowaną ofertę dla miłośników siatkówki plażowej. W tym roku poza Eliminacjami Mistrzostw Polski, zapraszamy do rywalizacji w zawodach otwartych dla wszystkich. Swój udział zgłosić można w kategoriach młodzieżowej i mikstów (26.06) oraz żeńskiej i męskiej (27.06).

 

Więcej...

Oficjalny plakat LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021

Z dumą prezentujemy oficjalny plakat Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Znajduje się na nim pełen harmonogram imprezy oraz logotypy wszystkich partnerów naszego wydarzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami!

  

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2021 znajduje się tutaj.

 

Więcej...

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

 

 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji LOTTO Plażę Wolności Poznań 2021 swoim patronatem honorowym objął Jacek Jaśkowiak - Prezydent Miasta Poznania. Panie Prezydencie, to dla nas zaszczyt! Dziękujemy za zaufanie i wieloletnią wzorową współpracę z urzędem miasta.

 

Więcej...

Lotto Plaży Wolności Poznań 2021 ponownie nad Jeziorem Rusałka

Siatkarskie emocje po raz kolejny zagoszczą nad Jeziorem Rusałka. Lotto Plaża Wolności Poznań 2021 wraca do rangi Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Nie zabraknie również atrakcji dla amatorów.

 

Więcej...

Wideorelacja z LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020

Tak wyglądała LOTTO Plaża Wolności Poznań 2020 w obiektywie kamery unoszącej się nad areną zmagań Turnieju Gwiazd. Przeżyjmy to jeszcze raz. Do zobaczenia za rok na 13. odsłonie naszej imprezy!

 

Więcej...

Obejrzyj mecze finałowe Turnieju Gwiazd

W meczach finałowych Turnieju Gwiazd LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 zmierzyły się Jagoda Gruszczyńska i Dorota Strąg z Martiną Maixnerovą, Marie Stochlovą oraz Patrik Manas i Jiri Sedlak z Jędrzejem Brożyniakiem i Jarosławem Lechem. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tych spotkań.

 

Więcej...