Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Rozstawienie turnieju głównego Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Poznaliśmy rozstrzygnięcia piątkowych eliminacji. Do turnieju głównego awansowało 8 najlepszych drużyn żeńskich i męskich. Dołączą one do zespołów rozstawionych na podstawie rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Jutro do rywalizacji przystąpi łącznie 16 drużyn żeńskich i tyle samo męskich. Zapraszamy na trybuny.

 

Więcej...

Poznaliśmy zwycięzców eliminacji

Na boiskach nad Jeziorem Rusałka zakończyły się mecze kwalifikacyjne do jutrzejszych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. W turnieju głównym zagra 16 par żeńskich i 16 męskich z całej Polski, a także Czech, Litwy i Białorusi. Pierwsze mecze rozpoczną się jutro o godzinie 9:00. Finały odbędą się w niedzielę.

Więcej...

Wyniki piątkowych eliminacji

Nad Jeziorem Rusałka trwają mecze eliminacyjne do jutrzejszego turnieju głównego. W tym miejscu będziemy publikować wyniki na bieżąco.

Więcej...

Harmonogram turnieju eliminacyjnego

Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej ruszają już jutro. Panie rywalizować będą w czterech grupach po trzy zespoły w każdej. Po dwie najlepsze awansują do sobotniego turnieju głównego. Mężczyźni zagrają systemem pucharowym.

Więcej...

Lista startowa Eliminacji Mistrzostw Polski

Po zweryfikowaniu wszystkich zgłoszeń wiemy już, że w Lotto Plaży Wolności Poznań 2022 wystartuje 47 zespołów - 20 żeńskich i 27 męskich. Poznaliśmy także zespoły, które otrzymały dzikie karty. Rywalizacja startuje w piątek od kwalifikacji. W sobotę odbędzie się turniej główny, w niedzielę mecze finałowe. Zapraszamy nad Jezioro Rusałka.

Więcej...

Turnieje minisiatkówki rozstrzygnięte

Tegoroczna edycja Lotto Plaży Wolności Poznań 2022 rozpoczęła się dziś od turnieju minisiatkówki. Świeżo odnowione boiska nad Jeziorem Rusałka przetestowały dziewczęta i chłopcy - roczniki 2009, 2010 i 2011. Po kilku godzinach rywalizacji poznaliśmy najlepsze drużyny w poszczególnych kategoriach.

 

Więcej...

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej już w najbliższy weekend

Od piątku do niedzieli nad Jeziorem Rusałka wielkopolscy kibice będą podziwiać najlepszych polskich zawodników, a także sportowców zza granicy. Do rywalizacji zgłosili się siatkarze z Brazylii, Czech, Białorusi, Litwy i oczywiście z Polski.   

Więcej...

Lotto partnerem tytularnym Plaży Wolności

Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto po raz kolejny został partnerem tytularnym naszej imprezy. Dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w ten projekt.

Więcej...