Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Enea sponsorem strategicznym imprezy

Firma Enea została sponsorem strategicznym Lotto Plaży Wolności Poznań 2022. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dobrej energii na trybunach i boiskach na pewno nie zabraknie. Dziękujemy za wsparcie!

Więcej...

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

Z nieskrywaną radością ogłaszamy, iż Lotto Plaża Wolności Poznań 2022 została objęta honorowym patronatem prezydenta miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka. Na ręce Pana Prezydenta składamy serdeczne podziękowania za wkład miasta w naszą imprezę.

Więcej...

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2022 dofinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego dołączył do partnerów Lotto Plaży Wolności Poznań 2022. Po raz kolejny nasza impreza dofinansowana została przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dziękujemy za zaufanie!

Więcej...

Przystań Med partnerem medycznym imprezy

Z dumą informujemy, iż partnerem medycznym LOTTO Plaży Wolności Poznań 2021 została firma Przystań Med. W dniach 3-4 lipca podczas Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej uczestnicy i kibice będą mieli możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutycznych na specjalnie przygotowanym do tego stoisku. Zapraszamy serdecznie!

Więcej...

Oficjalna grafika Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Prezentujemy grafikę promującą Lotto Plażę Wolności Poznań 2022. Impreza odbędzie się w dniach 24-26.06 nad Jeziorem Rusałka. Dziękujemy partnerom i sponsorom, dzięki którym możliwa jest realizacja tego przedsięwzięcia: Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, Enea, Miasto Poznań, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Polski Związek Piłki Siatkowej, Remondis Sanitech, Terlan, Veolia i Multidental. Dziękujemy także reprezentantowi Polski - Pawłowi Lewandowskiemu za udostępnienie swojego wizerunku.

Więcej...

Program Lotto Plaży Wolności Poznań 2022

Lotto Plaża Wolności Poznań 2022 zbliża się wielkimi krokami. Turniej eliminacyjny mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn odbędzie się nad Jeziorem Rusałka w dniach 24-26 czerwca. Zobaczcie jak wygląda harmonogram naszej imprezy.

Więcej...