Strona główna

 

Play Safety Beach Volley

 

 

Klasyfikacja końcowa Turnieju Gwiazd

Dwunasta edycja LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 dobiegła końca. Tegoroczny Turniej Gwiazd był pełen zwrotów akcji - nie było w nim ani jednej drużyny, która zakończyłaby rywalizację bez porażki. W obu finałach byliśmy świadkami pojedynków polsko-czeskich, które rozstrzygnęły się w tie-breakach. Prezentujemy klasyfikację końcową wraz z wynikami poszczególnych meczów.

 

 

Więcej...

Polsko-czeskie finały Turnieju Gwiazd

Siatkówkę plażową na międzynarodowym poziomie zapowiadali organizatorzy Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Licznie zgromadzeni na trybunach kibice byli świadkami kapitalnego widowiska sportowego. W obu kategoriach w finałach spotkały się najlepsze ekipy z Czech i Polski.  

 

 

Więcej...

Policja zwycięża Turniej VIP

Tradycją LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020 jest Turniej VIP, w którym udział biorą firmy i instytucje zaprzyjaźnione z imprezą. W tym roku do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów. Poziom sportowy stał na wysokim poziomie, najważniejsza jednak była dobra zabawa.

 

 

Więcej...

Harmonogram gier i wyniki Turnieju Gwiazd

Nad Jeziorem Rusałka trwa kluczowa odsłona LOTTO Plaży Wolności Poznań 2020. W pokazowym Turnieju Gwiazd podziwiamy 12 znakomitych zawodowych zespołów reprezentujących Polskę i Czechy. Drużyny rywalizują w kategorii żeńskiej i męskiej. Pula nagród finansowych wynosi 10000 złotych. Zawody potrwają do około godziny 19:00. Zapraszamy!

 

Więcej...

Poznaliśmy triumfatorów turniejów otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2020

Znakomite zespoły z całej Polski, a także zawodnicy z Brazylii i Ukrainy rywalizowali o 3000 złotych
i nagrody rzeczowe w turniejach otwartych Lotto Plaży Wolności Poznań 2020. Po jedenastu godzinach sportowej rywalizacji poznaliśmy najlepsze pary.

 

Więcej...

Rusza LOTTO Plaża Wolności Poznań 2020 - podział na grupy Turnieju Gwiazd

Najlepsi siatkarze plażowi w Polsce, a także gwiazdy zza granicy spotkają się w Poznaniu, aby rozegrać pokazowy turniej Lotto Plaża Wolności Poznań 2020. Swój udział zapowiedzieli zawodnicy pochodzący z Brazylii, Republiki Południowej Afryki, Czech, Ukrainy oraz oczywiście z Polski.

 

Więcej...

Lista startowa i losowanie turniejów żeńskiego i męskiego

LOTTO Plaża Wolności Poznań 2020 wchodzi w kluczową fazę. W sobotę nad Jeziorem Rusałka odbędą się turnieje żeńskie i męskie. Wrocław, Jawor, Gdańsk czy Borne Sulinowo to tylko niektóre miejscowości, których reprezentacje podziwiać będziemy na boiskach do siatkówki plażowej. Prezentujemy listy startowe obu kategorii. Na zawody żeńskie zostały dwa ostatnie miejsca - zapraszamy do zapisów!

Więcej...

Siatkarskie gwiazdy zagrają w Lotto Plaży Wolności Poznań 2020

Czołowe pary czeskiego rankingu siatkówki plażowej, triumfatorzy i multimedaliści Mistrzostw Polski oraz uczestnicy międzynarodowych zawodów rangi World Tour wezmą udział w Turnieju Gwiazd Lotto Plaży Wolności Poznań 2020.

 

Więcej...